Banner
 • O mně
  Aktuality
 • Masáže
  Reflexní terapie
 • Konstelace
  Semináře
 • Esenciální oleje DoTerra

 • Pražská tř. 1813/3
  České Budějovice
  370 04
  1. patro vpravo
  č. dveří 52


  +420 724 740 765
  koutna.le@seznam.cz

  počítadlo


  PŘEDPOVĚĎ


  Individuální konzultace

  Při INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACI vedu klienta s vědomím, že on sám je nejlepší odborník na řešení svých problémů. Pokud klient dostane prostor na to, aby nahlas zformuloval svůj problém, často zjistí, že má vlastně na jeho řešení recept. Toto uvědomění je důležité pro to, aby se sám rozhodl pro realizaci.  Někdy používám "konstelační náhled", někdy je potřeba víc pracovat s tělem, někdy je to řízená meditace.

  Vždy záleží na konkrétním problému (ať už v oblasti zdraví, vztahů, práce, peněz, atd.) a podle toho konzultace probíhá.

  Cena 1000,- Kč á / hod. (konzultace většinou trvá 1 - 1,5 hodiny)

  ================================================================================================

  "ČTYŘI SMĚRY" - uzavřená skupina pro 6-10 lidí.

  Místo konání : Pražská 3, České Budějovice (budova bývalé VOŠ na Mariánském náměstí, 1. patro)
  Čas : bude upřesněn

  Záměrně jsem nechala tuto skupinu uzavřenou, abychom mohli vytvořit společenství, kde budeme navazovat na předchozí setkání, tím předejdeme tomu, že budeme neustále začínat a energie skupiny tak zůstane silná. Z vlastní zkušenosti vím, jak je někdy těžké udržet si nadšení a elán, které člověk načerpá na semináři. Proto budeme pracovat na dálku (přes mail) i mezi setkáními, abychom zůstali v kontaktu s danou oblastí, které se budeme věnovat.

  První část - Čas pro sebe (mentální oblast, naše snění, plány, cíle - kolik času pro sebe máme, jak ho využíváme, odkládání, srovnávání, tvořivé myšlení, selský rozum)
  Druhá část - Prosperita a peníze (materiální oblast, orientace na přítomnost, zralost, vitalita, nový projekt, také otázka, jak jsme na tom se zdravím, s financemi, s jistotami ve svém životě....)
  Třetí část - Vztahy (emocionální oblast, komunikace, lpění na minulosti, radost z objevů, uzdravování, také otázka, jak žijeme a projevujeme se v partnerství, rodičovství, v práci, se sousedy, s kamarády...)
  Čtvrtá část - Práce a spiritualita (spirituální oblast, orientace na budoucnost, kreativita, možnosti, propojení, také otázka, zda je pro mě moje práce posláním, naplněním nebo nutností ....)

  Cena 1400,- Kč za 1 setkání (cca 3 hodiny)

  ==================================================================================================

     ©Copyright 2014 NIB_nib@email.cz | Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu majitele zakázáno.