Banner
 • O mně
  Aktuality
 • Masáže
  Reflexní terapie
 • Konstelace
  Semináře
 • Esenciální oleje DoTerra

 • Pražská tř. 1813/3
  České Budějovice
  370 04
  1. patro vpravo
  č. dveří 52


  +420 724 740 765
  koutna.le@seznam.cz

  počítadlo


  PŘEDPOVĚĎ


  Skupiny

  Ženský kruh je pro mě setkáním stejně naladěných žen. V poslední době si stále více uvědomujeme svojí temnou i světlou stránku a učíme se být s nimi v harmonii v běžném životě - v rodině, v práci, v partnerském životě. Je dobré mít znalosti a informace, ale důležitější je, umět je žít :)

  Na skupinách, které jsou většinou tematicky zaměřené, se zabýváme vztahem  dcera / matka / moudrá žena z různých úhlů pohledu. Povídáme si o souvislostech mezi cykly - menstruačním a lunárním, sdílíme svoje pocity, zkušenosti, tancujeme, uvědomujeme si své tělo, pracujeme s čakrami, vůněmi, zvuky. Odnášíme si něco, co je uchopitelné a dá se dál použít.

  ======================================================================================

  18.4.2015 - "ŽENSKÝ KRUH a ČAKRY" (9 - 17 hod.)

  Host : Miloslava Bláhová (www.lemurien.iplace.cz)


  Přes barvy, zvuky, vůně atd. budeme zjišťovat, s jakou částí těla potřebujeme sami se sebou pracovat. Podle potřeby doporučí p. Bláhová esence (čakrové, krystalové, esence zvířat atd.), které bude také možno na místě zakoupit. Budeme pracovat individuálně i ve skupině,  sdílet, meditovat, vnímat tělo....

  S sebou : karimatku, deku (případně meditační polštářek na sezení), jídlo na celý den, pohodlné teplejší oblečení, šátek, barevnost není daná - každá žena ať přijde v té barvě, která se jí  momentálně líbí a cítí se v ní dobře.

  Cena : 800,- Kč

  Přihlášky na koutna.le@seznam.cz nebo přes SMS na tel. 724 740 765  ©Copyright 2014 NIB_nib@email.cz | Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu majitele zakázáno.